header massastart

Massastart Toernooi

Massastart
Toernooi

Massastart
Toernooi

Massastart
Toernooi

Programma/Uitslag

17:45 - 18:30 Aanmelden bij de jurytoren

18:45 Aantal ronden: 6 Puntenkoers C
Totaal    Tussenpunten
1. (19)Bouke van Belois
18
3
5
10

2. (13)Stijn Visser
11
5
2
4

3. (5)Kerstin Bouma
8
2
6

4. (29)Paula Teeuwen
2
1
1

5. (21)Noa Vonk
2
2

6. (8)Inge Vandendenbroele

7. (16)Sander Laseur

18:55 Aantal ronden: 8 Puntenkoers B
Totaal    Tussenpunten
1. (6)Krijn van Nuland
25
5
5
5
10

2. (15)Jacco Groen
13
3
3
1
6

3. (17)Anke Weerts
8
1
2
3
2

4. (4)Joep van Deursen
6
2
4

5. (23)Frank van den Eshof
3
2
1

6. (18)Mannes Dreef

7. (9)Emma Schoonhoven

8. (7)Marijn Venderbosch

9. (24)Tessa Roeven

19:03 Aantal ronden: 10 Puntenkoers A
Totaal    Tussenpunten
1. (1)Bavo Coremans
20
5
3
3
3
6

2. (3)Tom Wijfje
15
5
10

3. (12)Martijn Vermist
15
3
5
5
2

4. (20)Aron Bosman
7
1
2
4

5. (28)Bas Van der Sluijs
3
2
1

6. (27)Iris Willemsen
3
2
1

7. (25)Frits de Prenter
3
1
2

8. (11)Rutger Snoek

9. (26)Timon Veerman

10. (2)Menno Mudde

11. (10)Linda Pulles

12. (22)Mark Reessink

19:10 Dweil
19:20 Aantal ronden: 8 Puntenkoers C
Totaal    Tussenpunten
1. (13)Stijn Visser
21
3
5
3
10

2. (5)Kerstin Bouma
15
2
2
5
6

3. (19)Bouke van Belois
14
5
3
2
4

4. (21)Noa Vonk
3
1
2

5. (29)Paula Teeuwen
-18
1
1
-20

6. (8)Inge Vandendenbroele

7. (16)Sander Laseur

19:28 Aantal ronden: 10 Puntenkoers B
Totaal    Tussenpunten
1. (4)Joep van Deursen
25
5
5
5
10

2. (15)Jacco Groen
18
5
3
3
3
4

3. (17)Anke Weerts
7
1
2
2
2

4. (18)Mannes Dreef
7
1
6

5. (23)Frank van den Eshof
6
2
2
1
1

6. (24)Tessa Roeven

7. (9)Emma Schoonhoven

8. (7)Marijn Venderbosch
-17
3
-20

19:36 Aantal ronden: 12 Puntenkoers A
Totaal    Tussenpunten
1. (1)Bavo Coremans
20
5
3
3
5
4

2. (3)Tom Wijfje
14
1
3
10

3. (12)Martijn Vermist
12
2
3
5
2

4. (20)Aron Bosman
9
1
2
6

5. (25)Frits de Prenter
7
5
2

6. (28)Bas Van der Sluijs
7
3
2
2

7. (26)Timon Veerman
5
5

8. (27)Iris Willemsen
2
1
1

9. (11)Rutger Snoek
1
1

10. (22)Mark Reessink

11. (10)Linda Pulles

12. (6)Krijn van Nuland

13. (2)Menno Mudde

19:44 Dweil
19:54 Aantal ronden: 12 Massastart C
Totaal    Tussenpunten
1. (13)Stijn Visser
64
2
2
60

2. (5)Kerstin Bouma
46
3
3
40

3. (8)Inge Vandendenbroele
20
20

4. (21)Noa Vonk
10
10

5. (19)Bouke van Belois
8
1
1
6

6. (29)Paula Teeuwen
3
3

7. (16)Sander Laseur

20:06 Aantal ronden: 14 Massastart B
Totaal    Tussenpunten
1. (4)Joep van Deursen
60
60

2. (15)Jacco Groen
46
3
3
40

3. (17)Anke Weerts
24
1
1
2
20

4. (18)Mannes Dreef
14
2
2
10

5. (7)Marijn Venderbosch
6
6

6. (24)Tessa Roeven
6
3
3

7. (9)Emma Schoonhoven
1
1

8. (23)Frank van den Eshof

20:14 Aantal ronden: 16 Massastart A
Totaal    Tussenpunten
1. (25)Frits de Prenter
66
3
3
60

2. (1)Bavo Coremans
44
2
2
40

3. (12)Martijn Vermist
21
1
20

4. (3)Tom Wijfje
11
1
10

5. (28)Bas Van der Sluijs
6
6

6. (20)Aron Bosman
3
3

7. (11)Rutger Snoek
3
3

8. (27)Iris Willemsen
2
2

9. (26)Timon Veerman
1
1

10. (22)Mark Reessink

11. (2)Menno Mudde

12. (10)Linda Pulles

13. (6)Krijn van Nuland

Einduitslag

Puntenkoers C

1. (13)Stijn Visser 32
2. (19)Bouke van Belois 32
3. (5)Kerstin Bouma 23
4. (21)Noa Vonk 5
5. (16)Sander Laseur 0
6. (8)Inge Vandendenbroele 0
7. (29)Paula Teeuwen -16

Puntenkoers B

1. (4)Joep van Deursen 31
2. (15)Jacco Groen 31
3. (6)Krijn van Nuland 25
4. (17)Anke Weerts 15
5. (23)Frank van den Eshof 9
6. (18)Mannes Dreef 7
7. (9)Emma Schoonhoven 0
8. (7)Marijn Venderbosch -17
9. (24)Tessa Roeven 0

Puntenkoers A

1. (1)Bavo Coremans 40
2. (3)Tom Wijfje 29
3. (12)Martijn Vermist 27
4. (20)Aron Bosman 16
5. (25)Frits de Prenter 10
6. (28)Bas Van der Sluijs 10
7. (27)Iris Willemsen 5
8. (11)Rutger Snoek 1
9. (26)Timon Veerman 5
10. (6)Krijn van Nuland 0
11. (2)Menno Mudde 0
12. (10)Linda Pulles 0
13. (22)Mark Reessink 0

Massastart C

1. (13)Stijn Visser 64
2. (5)Kerstin Bouma 46
3. (8)Inge Vandendenbroele 20
4. (21)Noa Vonk 10
5. (19)Bouke van Belois 8
6. (29)Paula Teeuwen 3
7. (16)Sander Laseur 0

Massastart B

1. (4)Joep van Deursen 60
2. (15)Jacco Groen 46
3. (17)Anke Weerts 24
4. (18)Mannes Dreef 14
5. (24)Tessa Roeven 6
6. (7)Marijn Venderbosch 6
7. (9)Emma Schoonhoven 1
8. (23)Frank van den Eshof 0

Massastart A

1. (25)Frits de Prenter 66
2. (1)Bavo Coremans 44
3. (12)Martijn Vermist 21
4. (3)Tom Wijfje 11
5. (28)Bas Van der Sluijs 6
6. (11)Rutger Snoek 3
7. (20)Aron Bosman 3
8. (27)Iris Willemsen 2
9. (26)Timon Veerman 1
10. (22)Mark Reessink 0
11. (2)Menno Mudde 0
12. (10)Linda Pulles 0
13. (6)Krijn van Nuland 0

Uitslagen

Lustrum IUT Massastart 2020
NSK Marathon 2018 heren A
NSK Marathon 2018 heren B
NSK Marathon 2018 heren C
NSK Marathon 2018 dames A
NSK Marathon 2018 dames B
NSK Marathon 2018 dames C
NSK Marathon 2018 gemengd D
NSK Ploegenachtervolging 2017
IUT 500m-1000m 2017
NSK Sprint 2016
IUT 2015
IUT 2015 tussentijden
NSK Ploegenachtervolging 2012
NSK Ploegenachtervolging 2012 500m
Isis Toernooi 2010-2011
Isis Toernooi 2010-2011 tussentijden
Isis Toernooi 2007
Isis Toernooi 2007 tussentijden

Contact
E.S.S.V. Isis
O.L. Vrouwestraat 1
5612 AW Eindhoven
wedstrijdcommissie@essvisis.nl

© 2021 E.S.S.V. Isis