Kalender

Donderdag 21 maart
Bata training

Donderdag 21 maart
Borrel! Uitreiking pri...

Donderdag 4 april
Eerste fietstraining

Vrijdag 10 mei
Batavierenrace

Donderdag 30 mei
Wielerkamp

Contact

E.S.S.V. Isis
O.L. Vrouwestraat 1
5612 AW Eindhoven


IBAN: NL14 INGB 0003 6838 28

Social Media

Trainingsuren

Winter (oktober - maart)
Schaatsen:
Dinsdag 18:30-19:45 uur
Donderdag 18:30-19:45 uur

Zomer (maart - oktober)
Droogtraining:
Dinsdag 18:30-20:00 uur
Studentensportcentrum
Trainers: Martien en Olga

Fietsen:(maart - september)
Donderdag: 18:30-20:30 uur
Locatie: Studentensportcentrum
Trainers: Squadra Veloce

Super Prestige Klassement

Super Prestige Klassement

Binnen Isis bestaat al jaren het Super Prestige Klassement. Een wedstrijd over het gehele seizoen om de Gele Trui, de felbegeerde wisselbokaal, maar belangrijker nog: de eeuwige roem.

Om hoog te eindigen in het belangrijkste klassement van Isis hoef je geen topschaatser te zijn, maar vooral een enthousiaste deelnemer aan de wedstrijden en trainingen. Er zijn voor dit klassement punten te verdienen door deel te nemen aan wedstrijden en het rijden van persoonlijke records.

Door een ingenieuze puntentelling ontstaat er een onderlinge competitie, waarin rijders uit de laagste groep evenveel kans maken als rijders uit de selectie, terwijl er toch op verschillende niveaus wordt geschaatst.

Stand op dit moment
Rang Naam Punten
1 Menno Mudde 2059
2 Frank van den Eshof 2013
3 Bavo Coremans 2003
4 Hugo Hulleman 1380
5 Ruben Tan 1293
6 Krijn van Nuland 1204
7 Rachelle Maassen 1008
8 Tade Salverda 860
9 Esmée Messemaker 753
10 Thomas Mulder 736
11 Joep van Deursen 735
12 Indy Hoeks 671
13 Linda Pulles 586
14 Bouke van Belois 506
15 Filipe Felisberto 439
16 Piet Bos 435
17 Maite van der Knaap 418
18 Rutger Snoek 416
19 Natalia Scheele 402
20 Mannes Dreef 398
21 Kim van Loon 340
22 Emma Schoonhoven 287
23 Joep van Oorschot 260
24 Marco Bouman 211
25 David Rouw 207
26 Dorus van Dinther 171
27 Sander Visser 160
28 Pieternel van Leeuwen 140
29 Anke Weerts 130
30 Jelte Schlatmann 122
31 Daniëlle Hendriksen 75
32 Nils Bovée 65
33 Floris Naber 50
34 Sven Gerritsen 40
35 Saskia van der Hoeven 40
36 Stijn Middelhuis 40
37 Maud Savelberg 30
38 Marijn Venderbosch 30
39 Joppe Schulten 30
40 Edwin Steenkamer 30
41 Victor de Bar 30
42 Bjorn van Rixtel 24
43 Teun Hendriks 20
44 Peter Visser 20
45 Jeroen Bleker 20
46 Lucas Peek 20
47 Melvin Kool 20
48 Dries Maessen 10
49 Ella van de Pol 10
50 Roel de Meulder 10
51 Catherine Taelman 10
52 Jeroen Jansen 10
53 Eva-Britt Leliveld 10

Winnaars voorgaande jaren

1986-1987 Erik Vianen
1987-1988 Remi Rijs
1988-1989 Loes van der Tak
1989-1990 Coen van Beek
1990-1991 Pascal van Asperdt
1991-1992 Geen winnaar
1992-1993 Marco Kunowski
1993-1994 Geen winnaar
1994-1995 Christian Bouwmeester
1995-1996 Christian Bouwmeester
1996-1997 Marije Venselaar
1997-1998 Berend Ossevoort
1998-1999 Sonja van Lier
1999-2000 ?
2000-2001 Masaki Shimakawa
2001-2002 Robbert Jobse
2002-2003 Erwin de Jong
2003-2004 Marjolein van Acht
2004-2005 Matthijs den Hartog
2005-2006 Christopher Gits
2006-2007 Martin Bouwman
2007-2008 Rik Koppelaar
2008-2009 Rico van Genugten
2009-2010 Gerwin Dijk
2010-2011 Ron Hendrix
2011-2012 Jelmer van de Wiel
2012-2013 Tjeerd Collette
2013-2014 Frits de Prenter
2014-2015 Mannes Dreef
2015-2016 Rutger Snoek
2016-2017 Dorus van Dinther
2017-2018 Dorus van Dinther