Log in
Log in om uitglijders te lezen en in te sturen.
Super Prestige
Klassement
Fri 9 Oct
Lustrumdiner
Tue 20 Oct
De eerste schaatstraining!
Thu 22 Oct
Borrel opening schaatsseizoen
Fri 13 Nov
Introkamp
Tue 17 Nov
IIW 1
Laatste berichten
Koelbox
Log in om vet koels te geven en te bekijken.
Trainingsuren
Winter (oktober - maart)
Schaatsen:
Dinsdag 18:30-19:45 uur
Donderdag 18:30-19:45 uur

Zomer (maart - oktober)
Droogtraining:
Dinsdag 18:30-20:00 uur
Studentensportcentrum

Fietsen:
Donderdag 18:30-20:30 uur
Studentensportcentrum

IIW 3

Op dinsdag 7 januari is er in IJssportcentrum, Eindhoven een wedstrijd verreden. Deelnemers waren: Menno Mudde, Krijn van Nuland, Rik Hoekstra, Amarins de Groot, Joep van Deursen, Rachelle Maassen, Felix Marseille, Yvonne Vullers, Thomas Mulder, Anne Jane Delfos, Floris Naber, Marleen Stellingwerf, Maud Zonneveld

500m
Menno Mudde 100m 0:12.16(0:12.16)
0:44.68(0:32.52)
Krijn van Nuland 100m 0:12.32(0:12.32)
0:45.78(0:33.46)
Rik Hoekstra 100m 0:12.64(0:12.64)
0:47.69(0:35.05)
Amarins de Groot 100m 0:12.83(0:12.83)
0:48.31(0:35.48)
Joep van Deursen 100m 0:13.29(0:13.29)
0:50.22(0:36.93)
Rachelle Maassen 100m 0:13.41(0:13.41)
0:50.38(0:36.97)
Felix Marseille 100m 0:12.67(0:12.67)
0:51.82(0:39.15)
Yvonne Vullers PR 100m 0:13.53(0:13.53)
0:56.07(0:42.54)
Thomas Mulder 100m 0:14.33(0:14.33)
0:57.98(0:43.65)
Anne Jane Delfos 100m 0:16.05(0:16.05)
1:08.64(0:52.59)
Floris Naber PR 100m 0:17.47(0:17.47)
1:14.67(0:57.20)
Marleen Stellingwerf MV 100m 0:16.93(0:16.93)
1:24.95(1:08.02)
Maud Zonneveld PR 100m 0:23.31(0:23.31)
1:43.10(1:19.79)
1000m
Rachelle Maassen 200m 0:23.53(0:23.53)
600m 1:01.62(0:38.09)
1:42.71(0:41.09)
Amarins de Groot 200m 0:23.16(0:23.16)
600m 1:02.31(0:39.15)
1:42.99(0:40.68)
Felix Marseille 200m 0:23.88(0:23.88)
600m 1:07.72(0:43.84)
1:53.49(0:45.77)
Yvonne Vullers 200m 0:24.72(0:24.72)
600m 1:08.62(0:43.90)
1:55.88(0:47.26)
Anne Jane Delfos PR 200m 0:30.40(0:30.40)
600m 1:26.36(0:55.96)
2:25.01(0:58.65)
Marleen Stellingwerf MV 200m 0:32.48(0:32.48)
600m 1:28.49(0:56.01)
2:35.60(1:07.11)
Maud Zonneveld 200m 0:45.44(0:45.44)
600m 2:05.50(1:20.06)
3:27.58(1:22.08)
1500m
Menno Mudde 300m 0:28.96(0:28.96)
700m 1:03.21(0:34.25)
1100m 1:40.07(0:36.86)
2:17.22(0:37.15)
Krijn van Nuland 300m 0:29.51(0:29.51)
700m 1:03.86(0:34.35)
1100m 1:39.35(0:35.49)
2:17.36(0:38.01)
Rik Hoekstra PR 300m 0:30.83(0:30.83)
700m 1:07.45(0:36.62)
1100m 1:45.75(0:38.30)
2:26.17(0:40.42)
Joep van Deursen 300m 0:32.13(0:32.13)
700m 1:09.75(0:37.62)
1100m 1:49.28(0:39.53)
2:29.75(0:40.47)
Thomas Mulder HT PR 3:01.02
Floris Naber HT MV 3:58.34
Log in om reacties te zien en plaatsen.

Contact
E.S.S.V. Isis
O.L. Vrouwestraat 1
5612 AW Eindhoven
bestuur@essvisis.nl

© 2020 E.S.S.V. Isis