Kalender

Zaterdag 27 januari
NSK Mass Start

Dinsdag 6 februari
IIW 4 - uurrecord

Donderdag 8 februari
Verkleed schaatsen

Donderdag 8 februari
Borreltijd: Carnaval!

Zaterdag 24 februari
NSK Marathon

Contact

E.S.S.V. Isis
O.L. Vrouwestraat 1
5612 AW Eindhoven


IBAN: NL14 INGB 0003 6838 28

Social Media

Trainingsuren

Winter (oktober - maart)
Schaatsen:
Dinsdag 18:15-19:45 uur
Donderdag 18:15-19:45 uur

Zomer (maart - oktober)
Droogtraining:
Dinsdag 18:30-20:00 uur
Studentensportcentrum
Trainers: Martien en Olga

Fietsen:(in maart - september)
Donderdag: 18:30-20:30 uur
Locatie: McDonald's Veldhoven (Maps)
Trainers: Squadra Veloce

Super Prestige Klassement

Super Prestige Klassement

Binnen Isis bestaat al jaren het Super Prestige Klassement. Een wedstrijd over het gehele seizoen om de Gele Trui, de felbegeerde wisselbokaal, maar belangrijker nog: de eeuwige roem.

Om hoog te eindigen in het belangrijkste klassement van Isis hoef je geen topschaatser te zijn, maar vooral een enthousiaste deelnemer aan de wedstrijden en trainingen. Er zijn voor dit klassement punten te verdienen door deel te nemen aan wedstrijden en het rijden van persoonlijke records.

Door een ingenieuze puntentelling ontstaat er een onderlinge competitie, waarin rijders uit de laagste groep evenveel kans maken als rijders uit de selectie, terwijl er toch op verschillende niveaus wordt geschaatst.

Stand op dit moment
Rang Naam Punten
1 Stijn Middelhuis 1588
2 Bavo Coremans 1144
3 Dorus van Dinther 914
4 Mannes Dreef 856
5 David Rouw 846
6 Maite van der Knaap 699
7 Bjorn van Rixtel 532
8 Frank van den Eshof 514
9 Jasper Borreman 501
10 Krijn van Nuland 495
11 Joppe Schulten 473
12 Menno Mudde 432
13 Rachelle Maassen 421
14 Thomas Mulder 408
15 Ivo Deen 352
16 Kim van Loon 336
17 Maxime van Riel 322
18 Anke Weerts 255
19 Hugo Hulleman 230
20 Rutger Snoek 195
21 Linda Pulles 160
22 Katja Heidweiller 142
23 Joep van Deursen 106
24 Saskia van der Hoeven 80
25 Emma Schoonhoven 50
26 Paul van den Hoogenhof 46
27 Rob Hoffmann 43
28 Hein de Hoop 40
29 Natalia Scheele 40
30 Bram van Duinen 30
31 Daniëlle Hendriksen 30
32 Isabel van Loon 30
33 Piet Bos 20
34 Tijn Dijkkamp 20
35 Filipe Felisberto 20
36 Catherine Taelman 20
37 Anne Jane Delfos 10
38 Karlijn van den Hoogenhof 10
39 Joeri Gommeren 10

Winnaars voorgaande jaren

1986-1987 Erik Vianen
1987-1988 Remi Rijs
1988-1989 Loes van der Tak
1989-1990 Coen van Beek
1990-1991 Pascal van Asperdt
1991-1992 Geen winnaar
1992-1993 Marco Kunowski
1993-1994 Geen winnaar
1994-1995 Christian Bouwmeester
1995-1996 Christian Bouwmeester
1996-1997 Marije Venselaar
1997-1998 Berend Ossevoort
1998-1999 Sonja van Lier
1999-2000 ?
2000-2001 Masaki Shimakawa
2001-2002 Robbert Jobse
2002-2003 Erwin de Jong
2003-2004 Marjolein van Acht
2004-2005 Matthijs den Hartog
2005-2006 Christopher Gits
2006-2007 Martin Bouwman
2007-2008 Rik Koppelaar
2008-2009 Rico van Genugten
2009-2010 Gerwin Dijk
2010-2011 Ron Hendrix
2011-2012 Jelmer van de Wiel
2012-2013 Tjeerd Collette
2013-2014 Frits de Prenter
2014-2015 Mannes Dreef
2015-2016 Rutger Snoek
2016-2017 Dorus van Dinther